Zespoły przedmiotowe

Zespoły przedmiotowe

- Zespół nauczycieli języka polskiego- p. Małgorzata Kasprzak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

- Zespół nauczycieli historii- p. Bogdan Dziubałka (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

- Zespół nauczycieli przedmiotów przyrodniczych- p. Monika Sikora (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

- Zespół nauczycieli matematyki- p. Agnieszka Kamień (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

- Zespół nauczycieli wychowania fizycznego- p. Agnieszka Zaremba-Gaszek (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Zespół nauczycieli języka angielskiego- p. Anna Mikulska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

- Zespół nauczycieli języka niemieckiego- p. Lidia Jagodzińska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

- Zespół nauczycieli przedmiotów artystycznych- p. Romana Bartosz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)