Zajęcia dodatkowe

bip

Synergia LOGO full color1 300x961

ppp

outlook

siteIcon

youtube

Programowanie

l2 logo

  • czytelnia01
  • 001
  • 002
  • Popołudnie z dobrą książką - zdjęcia
  • Nadanie imienia Mistrzów Sportu
  • Zachowaj Trzeźwy Umysł

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe w I semestrze 2016/2017

Przedmioty ścisłe:

przedmiot prowadzący rodzaj zajęć dzień godzina
matematyka p. Hanna Sylwestrzak zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

13.30 - 14.15
p. Hanna Sylwestrzak zajęcia wyrównawcze środa 14.15 - 15.00
p. Agnieszka Kamień zajęcia wyrównawcze wtorek 13.30 - 14.15
p. Agata Tyrzyk kółko matematyczne środa  14.15 - 15.00
p. Agata Tyrzyk zajęcia wyrównawcze wtorek 14.15 - 15.00
p. M. Paszkowiak zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

co drugi

13.30 - 14.15
chemia p. Marlena Ciemniak zajęcia wyrównawcze poniedziałek 13.30 - 14.15
p. Marlena Ciemniak Kółko chemiczne poniedziałek

13.30 - 14.15

p. Małgorzata Paszkowiak Kółko chemiczne

poniedziałek

14.20 - 15.05

p. Małgorzata Paszkowiak zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

(co drugi)

13.30 - 14.15

p. Wojciech Ratajczak kółko szachowe wtorek 14.25 - 15.10
fizyka p. Barbara Pietrzak zajęcia wyrównawcze poniedziałek 13.30 - 15.00
p. Barbara Pietrzak kółko fizyczne środa 14.25 - 15.10
biologia p. Monika Sikora kółko biologiczne czwartekek 14.15 - 15.00
informatyka p. Mikołaj Jackowiak zajęcia z robotyki

czwartek

14.15 - 15.00

 

Przedmioty humanistyczne:

 

przedmiot prowadzący rodzaj zajęć dzień godzina
historia p. Henryk Dąbrowski kółko historyczno - filmowe piątek 14.15 - 15.00
p. Elżbieta Kuśnierczak zajęcia wyrównawcze czwartyek 13.30 - 14.15
język polski p. Izabela Gawrońska zajęcia koreklcyjno - kompensacyjne kl. II środa  14.15 - 15.00
p. Małgorzata Kasprzak zajęcia dla dyslektyków poniedziałek 14.15 - 15.00
p. Małgorzata Kasprzak kółko polonistyczne czwartek 13.30 - 14.15
p. Donata Hechmann zajęcia dla dyslektyków środa 13.30 - 14.15
p. Donata Hechmann kółko kabaretowe poniedziałek 14.15 - 15.00
p. Joanna Talaga kółko polonistyczne wtorek 10.40 - 11.25
p. Joanna Talaga Wolontariat na rzecz schroniska dla zwierząt w Dalabuszkach przygotowanie konkursów, opieka podczas konkursów, akcji, happeningów, drzwi otwartych w schronisku w Dalabuszkach.  
p. Sebastian Nowak kółko polonistyczne czwartek 14.15 - 15.00
p. Sebastian Nowak zajęcia wyrównawcze wtorek 14.15 - 15.00

 

Języki obce:

 

przedmiot prowadzący rodzaj zajęć dzień godzina
język angielski p. Alicja Majchrzak kółko językowe wtorek 12.35 - 13.20
p. Alicja Majchrzak zajęcia wyrównawcze poniedziałek 12.35 - 13.20
p. Anna Mikulska zajęcia wyrównawcze środa 14.15 - 15.00
p. Anna Mikulska kółko przedmiotowe wtorek 14.15 - 15.00
p. Jakub Adamek zajęcia wyrównawcze

środa

14.15 - 15.00
język niemiecki p. Honorata Kuc - Talaga zajęcia wyrównawcze środa 14.15 - 15.00
p. Lidia Jagodzińska zajęcia wyrównawcze poniedziałek 14.15 - 15.00

 

Zajęcia z wychowania fizycznego:

 

przedmiot prowadzący rodzaj zajęć dzień godzina
wychowanie fizyczne p. Jerzy Gaszek SKS - unihokej piątek 15.30 - 17.00
p. Agnieszka Zaremba - Gaszek SKS - badminton czwartek 14.25 - 16.00

 

Przedmioty artystyczne

p. Romana Bartosz – kółko plastyczne – środa 14.15 i czwartek 15.00

Do wakacji pozostało:

22.06.2018 - 24:00 o'clock



CDUB - CountDown-Up Big

Projekt Insta.Ling

 

instaling logo male

instaling buzka male

 

Kreatywna szkoła

CCI20140701 0004

Innowacyjna szkoła 2010

CCI20140701 0001

Certyfikat Jakości Kształcenia Języków

CCI20140701

Aktywna Edukacja

aktywna

Certyfikowane Labolatorium ECDL

ecdl2

Używamy cookies, tylko po to, aby poprawić naszą stronę internetową. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information