Nowinki z Jedynki

Cienie i blaski szkoły muzycznej

Moim zdaniem szkoła muzyczna ma wiele zalet. Dzięki niej można się dowiedzieć wielu rzeczy o muzyce oraz o polskich i europejskich kompozytorach. Szkoła daje także możliwość spędzania czasu z koleżankami i kolegami na zajęciach z kształcenia i audycji. Zawsze jest tez czas, aby porozmawiać z miłymi nauczycielami i pracownikami tej szkoły. Przede wszystkim możemy odkrywać swoje nowe talenty związane z muzyką, uczyć się gry na instrumentach oraz brać udział w różnych koncertach i konkursach, podczas których można wygrać cenne nagrody. Czas spędzony w szkole daje możliwość poznać nowe osoby oraz uczestniczyć w warsztatach ze znanymi artystami.

Jednak chodzenie do tej szkoły to nie same zalety, lecz także wady. Wiąże się to też z odrabianiem lekcji, pisaniem recenzji i sprawdzianów. jak w każdej szkole wiąże się to także z regularnym chodzeniem na wyznaczone zajęcia.
    Podsumowując, warto uczęszczać do tej szkoły bez względu na wady i zalety, ponieważ zajęcia rozwijają talenty muzyczne, taneczne i słuchowe, a w zyciu warto mieć jakieś pasje..

Dzisiaj jest: 16 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Edmund, Marek