Nowinki z Jedynki

bip

Synergia LOGO full color1 300x961

ppp

outlook

siteIcon

youtube

Programowanie

l2 logo

  • czytelnia01
  • 001
  • 002
  • Popołudnie z dobrą książką - zdjęcia
  • Nadanie imienia Mistrzów Sportu
  • Zachowaj Trzeźwy Umysł

Czas na ruch

Już styczeń, a śniegu nadal brak. Pewnie wielu z nas „złapało doła”. Dni są takie same, czyli pochmurne, wietrzne z małą ilością słońca i nawet nie wiemy, czy to jeszcze jesień, zima, czy już wiosna. Pewnie każdy chciałby zostać w domu i nie wykładać nosa spod kołdry. To jednak niemożliwe. Trzeba chodzić do szkoły i nadal się uczyć, bo to w końcu koniec semestru i czas na poprawki. Aby nie popaść w depresję, warto zorganizować sobie jakieś zajęcia na wolny czas.

 


 

Najlepszym sposobem spędzania czasu wolnego jest poświęcanie czasu i pracy swojemu hobby. Bardzo łatwo wtedy uporać się z nudą i pogodą. Osobiście preferuję sport. Można pobiegać. Jeżeli brak nam motywacji, to może weźmy na taki szybki spacer naszego czworonoga lub przyjaciela. Będzie nam o wiele raźniej i łatwiej założyć adidasy oraz wyjść z domu.

A co zrobić gdy pada ? Fanatycy pewnie i tak poszliby biegać, ale jest większa możliwość zachorowania. To może jakieś sporty w domu ? Wprawdzie możemy się porozściągać, pogimnastykować lub poćwiczyć brzuszki, pompki i inne wytrzymałościowe ćwiczenia, ale to nie to samo. Po takim treningu na pewno będziemy mieć lepsze samopoczucie.

Jeżeli nie lubimy sportu, to może rysowanie. W księgarniach jest wiele książek typu „jak nauczyć się rysować ?”. jesli nie odkryjemy w sobie talentu plastycznego, to możemy jeszcze pośpiewać, poczytać, słuchać muzyki. Jak widzicie jest wiele możliwości na przeżycie tej jesienno - zimowej atmosfery. Nie ważne co będziesz robił – najważniejsze jest to, aby nie siedzieć bezczynnie użalając się nad sobą.


 

Do wakacji pozostało:

22.06.2018 - 24:00 o'clockCDUB - CountDown-Up Big

Projekt Insta.Ling

 

instaling logo male

instaling buzka male

 

Szkoła partnerska w Steinach

Nordschule Steinach

 

Schule

 

 

 

Szkoła partnerska w Nowym Tomyślu

Wymiana młodzieży polsko - niemeckiej w naszym Gimnazjum odbyła sę dzięki:logo pnwm

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 16 Wrzesień 2019    |    Imieniny obchodzą: Edyta, Kamil, Korneliusz

inowacyjna2

mm baner 2013

Kreatywna szkoła

CCI20140701 0004

Innowacyjna szkoła 2010

CCI20140701 0001

Certyfikat Jakości Kształcenia Języków

CCI20140701

Aktywna Edukacja

aktywna

Certyfikowane Labolatorium ECDL

ecdl2

Używamy cookies, tylko po to, aby poprawić naszą stronę internetową. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information