Maraton Matematyczny

DSC05247 Dnia 6 maja 2017 roku odbył się w naszej szkole Maraton Matematyczny. Już po raz XVII  uczniowie zmagali się z zadaniami matematycznymi by zdobyć tytuł „Najlepszego Matematyka  Gimnazjalisty” oraz „Najlepszego Matematyka Szóstoklasisty”.
 Jak co roku wielbiciele matematyki nie zawiedli. Imponująca liczba ,bo aż 157 gimnazjalistów i 59  uczniów szkoły podstawowej z wielkim zaangażowaniem i skupieniem walczyło o zwycięstwo.  Uczniowie szkoły podstawowej rozwiązywali 3 testy a gimnazjaliści aż 5 testów. Każdy test składał się z 15 zadań.
Żeby sprostać wyzwaniu trzeba było wykazać się logicznym myśleniem , pomysłowością i dokładnością w obliczeniach, a także wytrzymałością fizyczną. Wszyscy uczestnicy dzielnie znieśli trudy maratonu, a wyniki tych zmagań poznamy niedługo.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom i ich opiekunom za tak liczne przybycie i do zobaczenia za rok!

Agnieszka Kamień

Więcej zdjęć.

Dzisiaj jest: 26 Kwiecień 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena