Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

unnamed11 marca 2017 r. w Poznaniu odbył się Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego, którego laureatką została uczennica klasy III c – ALEKSANDRA KACZMAREK. Ola dokonała czegoś, co do tej pory wydawało się nieosiągalne i jest pierwszą uczennicą naszej szkoły, która zdobyła tytuł laureata z języka angielskiego.

Konkurs składał się z części pisemnej i ustnej. Uczestnicy musieli wykazać się rozległą wiedzą z gramatyki i słownictwa, a także z historii Anglii i Irlandii do roku 2010 oraz znajomością bieżących wydarzeń w krajach anglojęzycznych. Ponadto trzeba było zaprezentować biegłe posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie.
Ola poświęciła mnóstwo czasu i wysiłku , aby opanować wyznaczony zakres materiału. W dotarciu na sam szczyt pomógł również jej wrodzony talent lingwistyczny oraz ponadprzeciętna intuicja językowa.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów.

Hanna Biskupska

Dzisiaj jest: 26 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Bogumił, Aleksandra, Mirosława