Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

W dniu 25.02.2017r. w Poznaniu odbył się ostatni etap Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego, którego laureatem został Dominik Mendyka.

Dominikm

Cieszymy się z ogromnego sukcesu Dominika, tym bardziej, że fizyka nie należy do łatwych przedmiotów, wymaga umiejętności logicznego myślenia, kojarzenia praw i zjawisk fizycznych oraz opanowania sprawności rachunkowej.

Dominik, dzięki dużemu zaangażowaniu, poradził sobie doskonale z zawiłościami świata fizyki. Sukces był poprzedzony aktywnym i systematycznym uczęszczaniem na zajęcia kółka fizycznego oraz samodzielną pracą w domu. Nagrodą za osiągnięcie tytułu laureata będzie ocena celująca z fizyki na świadectwie, zwolnienie z części przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego oraz wstęp do dowolnie wybranej przez ucznia szkoły średniej.

Gratulujemy sukcesu i zachęcamy innych uczniów w ślady Dominika.

Barbara Pietrzak

Dzisiaj jest: 26 Kwiecień 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena