Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

agataAgata Materkowka to 15 letnia uczennica Gimnazjum nr 1 w Gostyniu,  klasy o profilu matematycznym.  Należy do osób pogodnych i radosnych.  Jest odpowiedzialna, uczynna, bardzo pracowita. Poszerza swoją wiedzę na zajęciach pozalekcyjnych.  Szczególnie sumiennie przez dwa lata uczestniczyła w zajęciach kółka chemicznego,  gdzie podczas spotkań przygotowujących do Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego doskonaliła swoją wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne, a ponadto zgłębiała wiedzę z zakresu szkoły średniej. Zawsze dąży do odkrycia odpowiedzi na zadanie przez siebie pytania. Dociekliwa i konsekwentnie dążąca do celu.

Szczególne zainteresowanie chemią i jej prawami, a niekiedy wyczerpująca praca dały efekt w postaci uzyskania tytułu laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.

Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy