I Ty możesz zostać świętym Mikołajem

santa claus 1035333 340Ruszyła coroczna akcja "I Ty możesz zostać świętym Mikołajem". Wszystkie chętne klasy, które zgłoszą się do udziału, przygotują paczki świąteczne dla dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Projekt zakłada zbiórkę zabawek, gier edukacyjnych, książek, przyborów szkolnych czy słodyczy. Zostaną one następnie przekazane najbardziej potrzebującym dzieciom z gminy Gostyń. Do akcji tej przystępujemy razem z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, Stowarzyszeniem "Dziecko" oraz Miejsko Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Gostyniu.

Joanna Jaraczewska

Dzisiaj jest: 26 Kwiecień 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena