W Krainie Wyobraźni

Uczennice naszej szkoły wzięły udział w konkursie plastycznym " Muzyka i obraz" organizowanym przez GOK Hutnik w ramach cyklu "W Krainie Wyobraźni". Dziewczyny pracowały głównie na kółku plastycznym-malowały, rysowały przy muzyce wybranej przez siebie. Efekt zaskakujący- cztery wysłane prace- trzy nagrody! Gratulacje!

Na konkurs nadeszło około 300 prac z całego powiatu i w różnych kategoriach wiekowych. Tymi młodymi artystkami z wielką wyobraźnią i talentem plastycznym są: Karolina Fechner, Anna Szymczak i Jagoda Dworczak. Jeszcze raz gratulacje , dziewczyny! Niech to będzie zachętą dla innych młodych artystek i artystów z naszej szkoły do promowania swoich talentów. Jednocześnie zapraszam na wystawę prac w GOK Hutnik.

Romana Bartosz

Dzisiaj jest: 16 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Edmund, Marek