Popołudnie z dobrą książką - zdjęcia

czytelnia

14 stycznia  dwadzieścioro gimnazjalistów spędziło popołudnie w bibliotece szkolnej. Tematem przewodnim była „dobra książka”.

Uczniowie wraz z opiekunami  dzielili się swoimi zainteresowaniami czytelniczymi. Okazało się , że młodzież gustuje w literaturze fantasy, kryminalnej, science – fiction, a   przede wszystkim  w powieściach młodzieżowych.   Recenzji poddano także lektury szkolne, niektóre z nich także przypadły do gustu młodym czytelnikom.  Czas pomiędzy 16.00 a 19.00 wypełniały   zabawy w odgadywanie „ czarnych historii”, robienie zakładek do książek oraz oglądanie filmu, wystawki książek( nowości w bibliotece). Zdecydowana większość uczestników poświęciła się grze „czarne historie”, która polegała na rozwiązywaniu tajemnicy drogą  dedukcji. W przerwie między zajęciami gimnazjaliści mogli wypić coś ciepłego i poczęstować się słodkim ciastkiem przygotowanym przez Patrycję Michałowicz i Zdzisławę Adamczak.

Opiekę nad uczniami sprawowały: Zdzisława Adamczak, Małgorzata Kasprzak oraz Donata Hechmann.

informacja: Donata Hechmann

Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy