Uczeń to brzmi dumnie…

30 września 2015r. w poczet uczniów Gimnazjum nr 1 w Gostyniu dumnie wkroczyli uczniowie z kolejnego rocznika sześciu klas pierwszych. Uroczyste pasowanie dokonane prze Dyrektora szkoły Pana Waldemara Sadowskiego poprzedził szereg konkurencji o charakterze sportowo – artystycznym.
Przez dwie godziny zmagań w hali sportowej uczniowie pokazywali swoje indywidualne jak i zespołowe umiejętności. Czteroosobowe drużyny z każdego oddziału 40 minut pracowały nad graficzną wizytówką swojej nowej klasy. Uczniowie konkurowali ze sobą podczas rzutu plecakiem na odległość, rysowaniu portretu Pana Sadowskiego lub Pana Wojtkowiaka z zawiązanymi oczyma, w utrzymaniu równowagi na ławeczce. Wiele emocji wzbudziło przeciąganie liny przez 15- osobowe drużyny wytypowane z każdej klasy pierwszej. Z przyjemnością można było przyglądać się rewii kotów, czyli przebranym przedstawicielom klas, którzy starali się zaprezentować koci wdzięk.
Jury w składzie: Pani Zdzisława Adamczak, Pani Dorota Andrzejewska oraz Pani Alicja Majchrzak podsumowało wyniki i szczęśliwymi zwycięzcami okazali się uczniowie klasy Id.
Natomiast wszystkich uczniów spotkał zaszczyt ślubowania i kontynuowania nauki w Gimnazjum nr 1 w Gostyniu. Życzymy wielu sukcesów i satysfakcji!
Joanna Talaga

Dzisiaj jest: 11 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy