31 maja - Światowy Dzień bez Papierosa

W piękny i słoneczny dzień (29 maja) uczniowie klasy I f wraz z opiekunami zachęcali mieszkańców Gostynia do niepalenia. Kolorowy transparent, plakaty, ulotki oraz młodzież przebrana za papierosy - wszystko to można było spotkać maszerując przez deptak.

Aby Gostyniacy nie zapomnieli o tej ważnej dacie zostawiliśmy kolorowe napisy, które przynajmniej do najbliższego deszczu będą przypominać o Światowym Dniu bez Papierosa.
Uśmiechy przechodniów oraz bardzo życzliwy stosunek do naszego przedsięwzięcia wynagrodziły nasze starania i pracę, którą włożyliśmy w przygotowania.

Dzisiaj jest: 26 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Bogumił, Aleksandra, Mirosława